Uhvati najbolje cijene!


Prijavi se na naš newsletter i prvi saznaj za sve akcije, posebne ponude i najveće uštede:


Hvala na prijavi!
Molimo unesi broj svoje MultiPlusCard kartice kako bismo ti mogli dati MultiPlusCard bodove.

bla

Tom Tailor

Muški

Veličina XXSXSSMLXLXXLXXXL
Visina(cm)170173176179182185188191
Prsa(cm)82869096102108114120
Struk(cm)707478849096102108
Bokovi(cm)869094100106112118124
Ramena(cm)12,51313,51414,51515,516
Rukavi(cm)62,763,464,164,865,566,266,967,6
Od ramena do ramena(cm)36,838,239,440,84243,444,646

 

Veličine u inčima (inch)2627282930313233343638404244
Visina(cm)168170172174176177,5179180181183,5186188,5191193,5
Struk(cm)6870,57375,57880,58385,5889398103108113
Bokovi(cm)8486,58991,59496,599101,5104109114119124129
dužina 30"(cm)7676767676767676767676767676
dužina 32"(cm)8181818181818181818181818181
dužina 34"(cm)8686868686868686868686868686
dužina 36"(cm)9191919191919191919191919191

Ženski

Veličine3234363840424446
Visina172172172172172172172172
Prsa78,582,586,590,594,599,5105,5111,5
Struk6064687276818692
Bokovi86909498102107112118
Bedra5052,55557,56062,56567,5
Koljena3536373839404142
Podkoljenica34-34,535-35,536-36,537-37,538-38,539-39,540-40,541-41,5
Nadlaktica26,527,528,529,530,53233,535
Rame11,812,112,412,71313,313,613,7
Od ramena do ramena3839404142434444,5
Rukavi5959,56060,561626363

 

Veličina u inčima2425262728293031313233343536
Visina172172172172172172172172172172172172172172
Struk5760636669727578788184879093
Bokovi838689929598101104104107110113116119
Bedra47,549,551,553,555,557,559,561,561,563,565,567,569,571,5