Budi u tijeku


Ne propustite naše nove akcije i uštede, pretplati se na newsletter:


Hvala na prijavi!
Molimo unesi broj svoje MultiPlusCard kartice kako bismo ti mogi dati bodove.

TP-Link Transceiver 10 100, SC fiber singlemode

345,00 kn

MultiPlusCard bodovi   57

Očekivani rok dostave je 3 radnih dana.

Značajke

Ostala dodatna oprema
Jamstvo 12

Opis proizvoda

TP-Link MC112CS, Media converter designed to convert 100BASE-FX fiber to 100Base-TX copper media or vice versa. Adopting WDM technology, Supports SC fiber singlemode, The MC112CS will transmit at extended fiber optic distances utilizing single-mode fiber up to 20 kilometers