Budi u tijeku


Ne propustite naše nove akcije i uštede, pretplati se na newsletter:


Hvala na prijavi!
Molimo unesi broj svoje MultiPlusCard kartice kako bismo ti mogi dati bodove.

Transmedia Fibre optic MM OM4 Duplex Patch cable LC-SC 2m

42,00 kn

MultiPlusCard bodovi   7

Značajke

Ostala dodatna oprema
Jamstvo 12

Opis proizvoda

Transmedia OM 44-2, 2m Fibre optic OM4 Patch cable LC-SC, Multimode (50 125 ) Duplex. LC-Duplex plug - SC Duplex plug, with dust covers, jacket: PU, LSZH, colour: aqua, Each cable packed in a polybag, with test protocol. Up to 10 Gbit Ethernet.