Budi u tijeku


Ne propustite naše nove akcije i uštede, pretplati se na newsletter:


Hvala na prijavi!
Molimo unesi broj svoje MultiPlusCard kartice kako bismo ti mogi dati bodove.

Transmedia Fibre optic MM OM4 Duplex Patch cable LC-LC 3m

48,00 kn

MultiPlusCard bodovi   8

Očekivani rok dostave je 3 radnih dana.

Značajke

Ostala dodatna oprema
Jamstvo 12

Opis proizvoda

Transmedia OM 41-3, 3m Fibre optic OM4 Patch cable LC-LC, Multimode (50 125 ) Duplex. LC-Duplex plug - LC Duplex plug, with dust covers, jacket: PU, LSZH, colour: aqua, Each cable packed in a polybag, with test protocol. Up to 10 Gbit Ethernet.