Budi u tijeku


Ne propustite naše nove akcije i uštede, pretplati se na newsletter:


Hvala na prijavi!
Molimo unesi broj svoje MultiPlusCard kartice kako bismo ti mogi dati bodove.

Planet Technology 100Mbps SFP MM transceiver LC Connector (2KM)

189,00 kn

MultiPlusCard bodovi   31

Značajke

Ostala dodatna oprema
Jamstvo 12

Opis proizvoda

Planet MFB-FX, Multi-Mode SFP 100Base-FX Module, LC Connector, 1310nm wavelength, Max Distance up to 2km, Operating Temp 0 to 60 degrees C